Založit webové stránky nebo eShop

Přehled výsledků

Rok 2016

Míčové disciplíny (5.3.2016)

Kategorie mladší děti

1. místo : Jiří Tomis
2. místo : Jan Kroček
3. místo : Jakub Sýkora

Kategorie starší děti

1. místo : Petr Tronczyk
2. místo : Milan Sýkora
3. místo : Víťa Pastrňák

 

Orientační běh pro děti  (24.4.2016)

Kategorie 2-4 let

1. místo : Ríša Dohnanský
2. místo : Tomáš Antoš
3. místo : Terezka Maléřová

Kategorie 5-6 let

1. místo : Vojta Fukala
2. místo : Patricie Najzarová
3. místo : Ondřej Staša

Kategorie 7-8 let

1. místo : Terezka Fukalová
2. místo : Ondřej Magát
3. místo : Filip Lyčka

Kategorie 10-14 let

1. místo : Vilém Magát
2. místo : Vojta Sasin
3. místo : Milan Sýkora

 


 

 

 

Rok 2015

Orientační běh pro děti - zúčastnilo se celkem 43 dětí (25.4.2015)

Kategorie 1-5 let

1. místo : Radovan Lyčka
2. místo : Vojta Fukala
3. místo : Daniel Urbánek

Kategorie 6-7 let

1. místo : Filip Lyčka
2. místo : Dominik Šumský
3. místo : Amálka Šenková

Kategorie 8-10 let

1. místo : Vojta Sasin
2. místo : Matěj Korčák
3. místo : Ondřej Magát

Kategorie 10+ let

1. místo : Oliver Hladil
2. místo : Petr Tronczyk
3. místo : Ondřej Biernat

 

 

Rok 2014

Orientační běh - zúčastnilo se celkem 30 dětí !!!

Kategorie 3-5 let

1. místo : Vojta Fukala
2. místo : Patricie Najzarová
3. místo : Pavel Zielinský

Kategorie 6-9 let

1. místo : René Kubíček
2. místo : Lukáš Šnita
3. místo : Barbara Nowáková

Kategorie 10-13 let

1. místo : Oliver Hladil
2. místo : Petr Tronczyk
3. místo : Gabriel Strurc

 

Cyklo závody - zúčastnilo se celkem 41 dětí !!!

Kategorie 0-5 let

1. místo : Patricie Najzarová
2. místo : Sebastián Maléř
3. místo : Vojta Fukala

Kategorie 6-9 let

1. místo : Jan Urbánek
2. místo : Tomáš Korčák
3. místo : Klára Chomisteková

Kategorie 10-14 let

1. místo : Petr Tronczyk
2. místo : Matěj Chomistek
3. místo : Oliver Hladil

 

Míčový pětiboj - zúčastnilo se celkem 19 dětí

Kategorie 0-5 let

1. místo : Sebastian Maléř
2. místo : Patricie Najzarová
3. místo : Marek Sasin

Kategorie 6-8 let

1. místo : Vojta Sasin
2. místo : Adéla Šplíchalová
3. místo : Jakub Sýkora

Kategorie 9-13 let

1. místo : Petr Tronczyk
2. místo : Milan Sýkora
3. místo : Vítek Pastrňák

 

Nevídané disciplíny - dospělí (zúčastněno 15 párů!!)

 

1. místo : Lucie Klementová a Ondřej Sumara
2. místo : Jana a Jan Hrbáčkovi
3. místo : Jarka a Petr Sasinovi

 

 

 

 

Rok 2013

 

11.8.2013 Moto-Enduro závody pro děti a mládež o "Putovní pohár SK Relax"

Nejmladší začátečníci: 
1.místo : Mirek Šumský
2.místo : Jakub Sýkora
 

Začátečníci : 
1.místo : Daniel Šturc
2.místo : Petr Zelinský
3.místo : Gabriel Šturc

Střední kategorie : 
1.místo : Daniel Kolarczik
2.místo : Milan Sýkora
3.místo : Filip Byčkov

Starší kategorie:
1.místo : Oliver Hladil
2.místo : Petr Tronczyk
3.místo : Matěj Chomistek
GRATULUJEME !!!

 

 

27.7.2013 - Míčový pětiboj - dospělí u Putovní pohár SK Relax

1.místo : Veronika Satková a Petr Kotula
2.místo : Dáša Střádalová a Petr Tronczyk
3.místo : Lucie Klementová a Ondřej Sumara
GRATULUJEME !!!

 

20.7.2013 - míčový pětiboj dětí
 

1.kategorie do 3 let:

1.místo : Vojta Fukala
2.místo : Marek Sasin

 

2.kategorie 6 - 8 let :

1.místo : Dominik Olečák
2.místo : Ondřej Magát
3.místo : Terezka Fukalová a Honza Čačo


3.kategorie 9 - 12 let :

1.místo : Dominik Skoumal
2.místo : Petr Tronczyk
3.místo : Tomáš Kozel
GRATULUJEME !!!

 

29.6.2013 - Nevídané disciplíny dospělí


1.místo : Jarča a Petr Sasinovi
2.místo : Lucka Klementová a Ondřej Sumara
3.místo : Patrik Kozel a Dan Václavek
GRATULUJEME !!!

 

19.5.2013 - Cyklokrosové závody - soutěžilo 40 závodníků !!!
 

1.kategorie do 4 let :

1.místo : Marek Sasin
2.místo : Vojta Fukala
3.místo : Pavel Zielinsky

2.kategorie 5 - 6 let :
1.místo : Radka Nowaková
2.místo : Adam Moravec
3.místo : Dorka Pastrňáková

3.kategorie 7 - 9 let :
1.místo : Milan Sýkora
2.místo : Vítek Pastrňák
3.místo : Barbora Nowákowá
 

4.kategorie  10 - 14 let :
1.místo : Oliver Hladil
2.místo : Petr Tronczyk
3.místo : Mário Hladil

GRATULUJEME !!!

27.4.2013 - Orientační běh dětí - celkem se zúčastnilo 27 závodníků !!!
 

1.kategorie 0 - 4 let :

1.místo : Daniel Urbánek
2.místo : Matěj Křižovský
3.místo : Pavel Zielinski

2.kategorie  5 - 7 let :
1.místo : Vojta Sasin
2.místo : Ondra Magát
3.místo : Jakub Křižovský

3.kategorie 8 - 9 let :
1.místo : Milan Sýkora
2.místo : Vítek Pastrňák
3.místo : Tomáš Korčák
 

4.kategorie  10 - 12 let :
1.místo : Karolína Vítková
2.místo : Petr Zielinský
3.místo : Petr Tronczyk

GRATULUJEME !!!

 

24.2.2013 - Zimní víceboj pro děti

1.kategorie 0 - 5 let:

1.místo : Ondra Jonáš
2.místo : Jakub Sýkora
3.místo : Honza Urbánek

2.kategorie 7 - 8 let :

1.místo : Ondřej Magát
2.místo : Milan Sýkora
3.místo : Jakub Lisík


3.kategorie  11 - 13 let :

1.místo : Petr Tronczyk
2.místo : Vilém Magát
3.místo : Markéta Estergaliosová
GRATULUJEME !!!

 

Rok 2012

Nevídané disciplíny dospělí – Zúčastnilo se celkem  10 dvojic !!!


1.místo : Petra Sasinová a Jarek Lhota
2.místo : Monika Pastrňáková a Ondra Sumara
3.místo : Jarka a Petr Sasinovi
GRATULUJEME !!!


28.7.2012 - Míčový pětiboj - dospělí o Putovní pohár SK Relax

Zúčastnilo se 14 dvojic !!!

 

1.místo : Lucie Klementová a Ondra Sumara
2.místo : Zdeňka a Petr Tronczykovi
3.místo : Karla a Mirek Tužínšťí

 

5.8.2012 - míčový pětiboj dětí
 

1.kategorie do 4 let:

1.místo : Vojta Fukala
2.místo : Terezka Vojtková
3.místo : Nela Lilková


2.kategorie do 7 let :

1.místo : Aleš Zelinský
2.místo : Sára Machálková
3.místo : Jakub Křížovský


3.kategorie do 12 let :

1.místo : Oliver Hladil
2.místo : Richard Hronec
3.místo : Petr Tronczyk
GRATULUJEME !!!

 

 

 Moto-Enduro závody pro děti a mládež o "Putovní pohár SK Relax"

Mladší kategorie : 
1.místo : Daniel Hronec
2.místo : Patrik Gogola
3.místo : Filip Byčkov

Starší kategorie:
1.místo : Petr Tronczyk
2.místo : Kristián Kurowski
3.místo : Daniel Boček
GRATULUJEME !!!

 

5.5.2012 - Cyklokrosové závody - soutěžilo 28 závodníků !!!
 

1.kategorie do 5 let :

1.místo : Dorotka Pastrňáková
2.místo : Jakub Křížovský
3.místo : Vojta Sasin

2.kategorie do 8 let :
1.místo : Milan Sýkora
2.místo : Vít Pastrňák
3.místo : Mirek Šumský

3.kategorie do 12 let :
1.místo : Petr Tronczyk
2.místo : Ondra Sasin
3.místo : Filip Byčkov
 

GRATULUJEME !!!


21.4.2012 - Orientační běh dětí - celkem se zúčastnilo 48 závodníků !!!
 

1.kategorie do 4 let:
1.místo : Nela Lilková
2.místo : Dan Urbánek

3.místo : Pavel Zielinský
2.kategorie do 8 let:
1.místo : Milan Sýkora
2.místo : Adla Tolaszová
3.místo : Tomáš Sasin
3.kategorie do 12 let
1.místo : Petr Zielinský
2.místo : Filip Byčkov
3.místo : Petr Tronczyk

GRATULUJEME !!!

 

 

 

 

 Rok 2009   

Turnaj ve stolním tenise o Putovní pohár SK Relax 

  • Ženy:
  1. Lucie Klementová
  2. Zdeňka Tronczyková
  3. Eva Pilchová
  • Děti:
  1. Patrik Kozel
  2. Michal Novotný
  3. Petr Tronczyk
  • Muži:
  1. Ladislav Hulín
  2. Petr Tronczyk
  3. Daniel Václavek

Turnaj v malé kopané  (učastnilo se 6 družstev)

  1. Lapačka Old
  2. Brukaň
  3. Old Internationals

 

Turnaj ve volejbalu smíšených týmů  (Na hřišti SK Relax)

  1. Relax 1
  2. Šimška
  3. Relax 2

 Moto-Enduro závody pro děti a mládež o "Putovní pohár SK Relax"

  • Mladší kategorie:
  1. Ondřej Sasin
  2. Milan Sýkora
  3. Petr Tronczyk
  • Starší kategorie:
  1. Ladislav Vrbacký
  2. Jakub Rusek  

 

Míčový pětiboj - dospělí o Putovní pohár SK Relax

  1. Martin Provazník + Veronika Linhartová
  2. Zdeněk + Jana Provazníkovi
  3. Ondřej Pilch + Lucie Tronczyková

 

Turnaj v nohejbalu  družstev mužů

  1. Petr Šebesta ml. + David Vlček + Lukáš Koďousek
  2. Tomáš Koďousek + Petr Sasin + Jakub Ploskonka
  3. Petr Šebesta st. + Dan Václavek + Václav Jurček

Soutěž ve střelbě ze vzduchovky - děti a dospělí o "Putovní pohár SK Relax"

  • Děti:
  1. Petr Tronczyk
  2. Tomáš Revenda
  3. Milan Sýkora a Vilém Magát
  • Ženy:
  1. Zdeňka Tronczyková
  2. Romana Kameníková
  3. Pavlína Kozlová
  • Muži:
  1. Radek Kyška
  2. Antonín Kozel
  3. Jaroslav Lhota

 

Soutěž smíšených párů dospělých v nevídaných disciplínách

  1. Antonín Kozel a Lucie Klementová
  2. Petr a Jaroslava Sasinovi
  3. Ondřej Sumara a Romana Kameníková

Cyklokros a dovednosti na kolech - děti a mládež o "Putovní pohár SK Relax"

  • Nejmladší kategorie:
  1. Ondřej Magát
  2. Dorota Pastrňáková
  3. Adéla Šplíchalová
  • Mladší kategorie:
  1. Vilém Magát
  2. Adam Bauer
  3. Milan Sýkora
  • Střední kategorie:
  1. Alex Dehier
  2. Petr Tronczyk
  3. Lukáš Soukup
  • Nejstarší kategorie:
  1. Martin Mičuda
  2. Denisa Fukalová
  3. Tomáš Sakmar

Přespolní běh a dovednost - děti a mládež o "Putovní pohár SK Relax"

  • Nejmladší kategorie:
  1. Dorota Pastrňáková
  2. Vojtěch Sasin
  3. Jakub Sýkora
  • Mladší kategorie:
  1. Petr Stavinoha
  2. Jan Stavinoha
  3. Vít Pastrňák
  • Starší kategorie:
  1. Karolína Vítková
  2. Petr Tronczyk
  3. Vilém Magát

 

Zimní víceboj pro děti a mládež o "Putovní pohár SK Relax"

  • Mladší kategorie-děvčata:
  1.  Aneta Desaťová
  2. Lucie Spratková
  3. Regina Balonová 
  • Mladší kategorie-chlapci:
  1. Petr Tronczyk
  2. Dominik Desať
  3. Jan Stavinoha
  • Starší kategorie:
  1. Martin Mičuda
  2. Jana Fukalová
  3. Kristýna Stavinohová

Umístění SK Relax v týmových soutěžích:

3. místo na turnaji v sálové kopané - mužů o " Putovní pohár SK Lapačka "

3. místo na turnaji v sálové kopané - mužů o " Pohár FK Šenov-Turnaj hospod "

 

 

  Rok 2008   

Přespolní běh a dovednost - děti a mládež o "Putovní pohár SK Relax"

  • Nejmladší kategorie:
  1. Karolína Vítková a Vít Pastrňák
  2. Petr Tronczyk a Lukáš Motloch
  3. Tomáš Motloch
  • Mladší školáci:
  1. Dominik Revenda
  2. Martin Mičuda
  3. Martin Motloch
  • Starší školáci:
  1. Jakub Vrbacký
  2. Ladislav Vrbacký
  3. Tomáš Tužínský

 

Cyklokros a dovednosti na kolech - děti a mládež o "Putovní pohár SK Relax"

  • Mladší kategorie:
  1. Petr Tronczyk
  2. Milan Sýkora
  3. Vilém Magát
  • Starší kategorie:
  1. Martin Mičuda
  2. Kristýna Hanulíková
  3. Patrik Kozel

 

Soutěž ve střelbě ze vzduchovky- dospělí o "Putovní pohár SK Relax"

  • Muži:
  1. David Vlček
  2. Jaroslav Gálek
  3. Jaroslav Lhota
  • Ženy:
  1. Eliška Hrbáčková
  2. Zdeňka Tronczyková
  3. Pavlína Kozlová

 

Turnaj v nohejbalu

  1. Antonín Kozel a Ondřej Sumara
  2. Daniel Václavek a Vašek Jurček
  3. Lukáš Koďousek a Jakub Ploskonka

 

Moto-Enduro závody pro děti a mládež o "Putovní pohár SK Relax" 

  • Nejmladší kategorie:
  1. Karolína Vítková
  2. Petr Tronczyk
  3. Milan Sýkora
  • Střední kategorie:
  1. Patrik Kozel
  2. Ladislav Vrbacký
  3. Martin Mičuda
  • Nejstarší kategorie:
  1. Jakub Vrbacký
  2. Lucie Tronczyková
  3. Ondřej Pilch

 

Míčový pětiboj o "Putovní pohár SK Relax"

  • Nejmladší kategorie:
  1. Vilém Magát
  2. Miroslav Šumský
  3. Matěj Hulín
  • Mladší školáci:
  1.  Petr Tronczyk
  2.  Karolína Vítková
  3.  Klára Kotulová
  • Střední školáci:
  1. Lucie Hulínová
  2. Martin Mičuda
  3. Dominik Revenda
  • Starší školáci:
  1. Filip Hrdlička
  2. Daniel Trčálek
  3. Michala  Sasinová

 

  • Smíšené dvojice dospělých:
  1. Lucie Tronczyková a Ondřej Pilch
  2. Hana a Miroslav Šumští
  3. Zdeňka a Petr Tronczykovi

 

Turnaj ve stolním  tenisu

Ženy:

  1. Lucie Tronczyková
  2. Lucie Sýkorová 
  3. Zdeňka Tronczyková

 Muži:

  1. Petr Klimsza
  2. Petr Tronczyk 
  3. Daniel Václavek

 

 

 

Umístění SK Relax v týmových soutěžích:

6. místo na turnaji v sálové kopané - mužů o " Putovní pohár SK Lapačka "

4. místo na turnaji v sálové kopané - mužů o " Putovní pohár FK Šenov "

3. místo na turnaji ve volejbale smíšených týmů SK Relax

1. místo na turnaji v beach volejbalu smíšených týmů.

2. místo na turnaji v malé kopané - mužů o "Putovní pohár SK Relax - Memoriál Rostislava Vítka"

  Rok 2007   

Přespolní běh a dovednost - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  • Nejmladší kategorie :
  1. Dominik Revenda
  2. Karolína Vítková
  3. Nikola Šedlbauerová
  • Mladší školáci :
  1. Ladislav Vrbacký
  2. Samuel Mrlina
  3. Jan Pavlas
  • Starší školáci :
  1. Tomáš Tužínský
  2. Tomáš Klimas
  3. Jakub Vrbacký

 Cyklokros a dovednost na kolech - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  • Nejmladší kategorie :
  1. Petr Tronczyk
  2. Milan Sýkora
  3. Vilém Magát
  • Mladší školáci :
  1. Patrik Kozel
  2. Kristýna Hanulíková
  3. Samuel Mrlina
  • Starší školáci :
  1. Ondřej Pilch
  2. Tomáš Tužínský

 

Turnaj v kuželkách - smíšené dvojice dospělých

  1. Pavlína a Antonín Kozlovi
  2. Dáša a Petr Šebestovi
  3. Věra Vlčková a Rostislav Vítek

 

Střelba ze vzduchovky - dospělí o " Putovní pohár SK Relax "

  • Ženy :
  1. Zdeňka Tronczyková
  2. Marcela Ticháčková
  3. Marcela Ticháčková ml.
  • Muži :
  1. Václav Žáček
  2. Jaroslav Gálek
  3. Dalibor Řečínský

 

Míčový pětiboj o " Putovní pohár SK Relax "

  • Nejmladší kategorie :
  1. Michal Novotný
  2. Petr Tronczyk
  3. Milan Sýkora
  • Mladší školáci :
  1. Monika Smudová
  2. Martin Mičuda
  3. Jana Fukalová
  • Starší školáci :
  1. Dominik Smuda
  2. Denisa Fukalová
  3. Patrik Kozel
  • Smíšené dvojice dospělých :
  1. Jana a Zdeněk Provazníkovi
  2. Hana a Miroslav Šumští
  3. Karla a Petr Štikovi

 

Moto/Enduro závody - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax"

  • Nejmladší kategorie :
  1. Petr Tronczyk
  2. Karolína Vítková
  3. Milan Sýkora
  • Mladší školáci :
  1. Ladislav Vrbacký
  2. Patrik Kozel
  3. Denisa Fukalová
  • Starší školáci :
  1. Jakub Vrbacký
  2. Lucie Tronczyková
  3. Ondřej Pilch

 

Stolní tenis - dospělí o " Putovní pohár SK Relax "

  • Ženy a juniorky :
  1. Zdeňka Tronczyková
  2. Lucie Tronczyková
  3. Věra Vlčková
  • Muži a junioři :
  1. Petr Tronczyk
  2. Jaroslav Lhota
  3. Daniel Václavek

 

Umístění SK Relax v týmových soutěžích

1. místo na turnaji v sálové kopané mužů " O pohár SK Lapačka "

3. místo na turnaji v sálové kopané mužů " O pohár FK Šenov "

1. místo na turnaji ve volejbalu smíšených týmů SK Relax

2. místo na turnaji v malé kopané mužů SK Relax

3. místo na turnaji v malé kopané mužů " O pohár SK Lapačka "

 

  Rok 2006 

Zimní víceboj - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  • Nejmladší kategorie :
  1. Petr Tronczyk
  2. Vojtěch Sakmar
  3. Vilém Magát
  •  Mladší školáci :
  1. Jindřich Kříž
  2. Martin Mičuda
  3. Tomáš Sakmar
  • Starší školáci :
  1. Lucie Tronczyková
  2. Lukáš Neslaník
  3. Tomáš Tužínský

 

Přespolní běh a dovednost o " Putovní pohár SK Relax "

  • Nejmladší kategorie :
  1. Vilém Magát
  2. Petr Tronczyk
  3. Tereza Drozdová
  • Mladší kategorie :
  1. Jakub Drozd
  2. Patrik Kozel
  3. Marcela Křížová
  • Starší kategorie :
  1. Václav Jurček
  2. Lukáš Neslaník
  3. Ljuba Bobylková

 

Cyklokros a dovednost - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  •  Nejmladší kategorie :
  1. Petr Tronczyk
  2. Tomáš Balon
  3. Vojtěch Sakmar
  • Mladší školáci :
  1. Patrik Kozel
  2. Kristýna Hanulíková
  3. Daniel Vacek
  • Starší školáci :
  1. Richard Ondrašík
  2. Václav Jurček
  3. Lukáš Neslaník

 

Turnaj v kuželkách - smíšené dvojice dospělých

  1. Zdeňka a Petr Tronczykovi
  2. Martina Turčeková a Patrik Strejček
  3. Marie Sadová a Jaroslav Lhota

 

 

Soutěž ve střelbě ze vzduchovky o " Putovní pohár SK Relax "

  • Školáci :
  1. Ladislav Vrbacký
  2. Jakub Vrbacký
  3. Lukáš Neslaník
  • Ženy :
  1. Eliška Hrbáčková
  2. Zdeňka Tronczyková
  3. Hana Bierzová
  • Muži :
  1. Antonín Kozel
  2. Petr Šebesta
  3. Rudolf Šumský

 

 

Míčový pětiboj o " Putovní pohár SK Relax "

  •  Nejmladší kategorie :
  1. Karolína Vítková
  • Mladší školáci :
  1. Patrik Kozel
  • Starší školáci :
  1. Ondřej Pilch
  2. Martin Provazník
  3. Michal Provazník
  • Smíšené dvojice dospělých :
  1. Lucie Tronczyková a Martin Provazník
  2. Jana a Zdeněk Provazníkovi
  3. Zdeňka a Petr Tronczykovi

 

Moto/Enduro závody- děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  • Mladší školáci :
  1. Patrik Kozel
  2. Ladislav Vrbacký
  • Starší školáci :
  1. Jakub Vrbacký
  2. Lucie Tronczyková

 

Stolní tenis - dospělí o " Putovní pohár SK Relax "

  • Ženy a juniorky :
  1. Zdeňka Tronczyková
  2. Lucie Tronczyková
  3. Lucie Sýkorová
  • Muži a junioři :
  1. Petr Tronczyk
  2. Petr Klimsza
  3. František Fajkus

 

  Rok 2005 

 Zimní trojboj - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  • Starší školáci :
  1. Lucie Tronczyková
  2. Martin Řečínský
  3. Tomáš Tužínský

 

Přespolní běh a dovednost - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  • Nejmladší kategorie :
  1. Dominik Revenda
  2. Matěj Šablatura
  3. Jiří Kozel
  • Mladší školáci :
  1. Michal Ploskonka
  2. Miriam Batihová
  3. Vít Šablatura
  • Starší školáci :
  1. Ondřej Pilch
  2. Adam Bystřický
  3. Tomáš Tužínský

 

Cyklokros a dovednost - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  • Mladší školáci :
  1. Ladislav Vrbacký
  2. Patrik Kozel
  3. Martin Mičuda
  • Starší školáci :
  1. Richard Ondrašík
  2. Jakub Vrbacký
  3. Lucie Tronczyková

 

 

Turnaj v kuželkách - smíšené dvojice dospělých

  1. Jolana Pilchová a Rostislav Vítek
  2. Renáta a Pavel Vítkovi
  3. Jana Kublová a Petr Šebesta

 

Soutěž ve střelbě ze vzduchovky o " Putovní pohár SK Relax "

  • Školáci :
  1. Richard Ondrašík
  2. Tomáš Tužínský
  3. Daniel Šumský
  • Ženy :
  1. Dana Šeredová
  2. Miroslava Šumská
  3. Zdeňka Tronczyková
  • Muži :
  1. Antonín Kozel
  2. Adam Šumský
  3. Tomáš Revenda

 

 

Stolní tenis o " Putovní pohár SK Relax "

  • Školáci :
  1. Daniel Václavek
  • Ženy :
  1. Věra Vlčková
  • Muži :
  1. Petr Tronczyk

 

  Rok 2004 

Přespolní běh a dovednost - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  • Mladší školáci :
  1. Ladislav Vrbacký
  2. Patrik Kozel
  3. Marcela Křížová
  • Starší školáci :
  1. Lucie Tronczyková
  2. Kateřina Tužínská
  3. Eva Pilchová

 

Turnaj v kuželkách - smíšené dvojice dospělých

  1. Lucie Pokorná a Stanislav Lacina
  2. Eliška a Josef Hrbáčkovi
  3. Lenka Kašperová a Milan Spratek

 

Cyklokros a dovednost - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  • Mladší školáci :
  1. Jan Raffai
  2. Patrik Kozel
  3. Jakub Drozd
  • Starší školáci :
  1. Ondřej Pilch
  2. Richard Ondrašík
  3. Pavlína Štefková

 

Soutěž ve střelbě ze vzduchovky o " Putovní pohár SK Relax "

  • Ženy :
  1. Hana Bierzová
  2. Jolana Pilchová
  3. Petra Spratková
  • Muži :
  1. Jaroslav Lhota
  2. Dalibor Řečínský
  3. Petr Tronczyk

 

Míčový pětiboj o " Putovní pohár SK Relax "

  •  Mladší školáci :
  1. Jindřich Kříž
  2. Patrik Kozel
  3. Jakub Drozd
  • Starší školáci :
  1. Lucie Tronczyková
  2. Ondřej Pilch
  3. Tomáš Tužínský
  • Smíšené dvoji dospělých :
  1. Zdeňka a Petr Tronczykovi
  2. Nikola Tronczyková a Petr Kotula
  3. Bára Mokryšová a Jindřich Milián

 

  Rok 2003 

 Přespolní běh a dovednost - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  • Mladší školáci :
  1. Lucie Stavárková
  2. Ladislav Vrbacký
  3. Jindřich Kříž
  • Starší školáci :

- Dívky :

  1. Lucie Tronczyková
  2. Pavlína Štefková
  3. Kateřina Tužínská

- Chlapci :

  1. Martin Stavárek
  2. Ondřej Pilch
  3. Jakub Vrbacký

 

 

Soutěž ve střelbě ze vzduchovky - dospělí o " Putovní pohár SK Relax "

  1. Dalibor Řečínský
  2. Zdeněk Štefko
  3. Zdeněk Šmíd

 

 

Cyklokros a dovednost - děti a mládež o " Putovní pohár SK Relax "

  • Mladší školáci :
  1. Lukáš Tvrdý
  2. Samuel Mrlina
  3. Jakub Drozd
  • Starší školáci :

- Dívky :

  1. Pavlína Štefková
  2. Eva Pilchová
  3. Lucie Tronczyková

- Chlapci :

  1. Ondřej Pilch
  2. Jakub Vrbacký
  3. Tomáš Tužínský

 

TOPlist
<<<<<<<<<<<<<<< Konec této stránky (sekce) - Zpracováno příznivci SK Relax Šenov >>>>>>>>>>>>>>>>